Certyfikowane biuro rachunkowe MARWIKA od 2004 roku świadczy usługi księgowe i usługi kadrowo płacowe na terenie Warszawy i okolic.

Biuro Marwika w Warszawie - Włodarzewska

Biuro rachunkowe Marwika w Warszawie

Czas ten wzbogacił nas o nowe doświadczenia.z zakresu księgowości, rachunkowości, systemu podatkowego i prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu kompletną usługę księgową i kadrowo płacową, niezależnie od wielkości podmiotu gospodarczego oraz sposobu prowadzenia rachunkowości.

Rzetelność i dokładność wykonywanych usług jest podstawową dewizą naszego biura rachunkowego. Naszym celem zaś zawsze była i jest najwyższa jakość świadczonych usług.  Nasz personel cechuje biegła znajomość przepisów prawa podatkowego, oraz rachunkowości. Powierzając nam prowadzenie spraw księgowych i sprawozdawczych zyskujecie Państwo komfort, który pozwoli Wam zająć się w spokoju rozwijaniem własnej działalności.

Pracujemy na wielu specjalistycznych programach, które są na bieżąco aktualizowane. Posiadamy pełną, profesjonalną infrastrukturę informatyczną, wraz z automatycznymi backupami danych w kilko miejscach. Współpracujemy z portalem e-księgowości wFirma.pl. Daje to bardzo nowoczesny. przyjazny, a co najważniejsze komfortowy sposób  realizacji usług biura księgowego.  Portal jest jednym z najnowocześniejszym, intuicyjnym oraz bardzo rozbudowanym portalem tego typu na rynku w Polsce. Istnieje możliwość przetestowania portalu całkowicie za darmo przez 30 dni. Zapraszamy do strony logowania/rejestracji.

Zarząd Spółki posiada Certyfikaty Księgowe wydane przez Ministerstwo Finansów potwierdzające wiedzę oraz umiejętność stosowania przepisów o rachunkowości, prawa podatkowego,  prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Lecz przy tak dużym zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci powierzając nam  prowadzenie jednego z najważniejszych działów własnego przedsiębiorstwa, najistotniejszy jest profesjonalizm oraz wiedza kadry.  Dlatego osoby zarządzające Spółką posiadają kierunkowe wykształcenie z zakresu ekonomi i rachunkowości, oraz certyfikaty MF. Duże doświadczenie całego personelu, oraz częste szkolenia, są gwarantem szerokiej i aktualnej wiedzy z zakresu problematyki podatkowej, pracowniczej oraz ZUS. Pracownicy biegle poruszają się po przepisach prawa podatkowego i rachunkowości. Jesteśmy w stanie zaoferować całkowicie zindywidualizowane i profesjonalne usługi biura rachunkowego.

Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Finansów:

certyfikat-i-calka

Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów – Iwona Całka

Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów

Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów – Mariusz Całka