zdjęcie cenik biura racunkowegoZapaszmy do niezobowiązującego przesłania zapytania mailem, przez formularz, lub o telefon do biura rachunkowego, w celu wyceny konkretnej usługi rachunkowo księgowej i kadrowo płacowej.

 

Ceny jakie możemy zaproponować zaczynają się od:

  • prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt)  od 180 zł;
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów  od 220 zł;
  • prowadzenie księgi rachunkowej (pełna księgowość) od 650 zł;
  • naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie kadr 35 zł/os;
  • naliczanie wynagrodzeń (bez kadr), umowy cywilno-prawne 20 zł/os;
  • odbiór dokumentów od klienta w cenie ;
  • klient w cenie księgowości otrzymuje dostęp do portalu wfirma.pl, lub możliwość uzyskania dużych rabatów od cen standardowych;
  • koszt całkowity uruchomienia spółki z o.o.  od 1800 zł.

Mając na uwadze fakt, że każdy Klient biura rachunkowego ma inne potrzeby związane z usługami księgowymi oraz to, że specyfika prowadzonej działalności jest różna ceny ustalane są w indywidualnie w drodze negocjacji. Opłata generalnie uzależniona jest od ilości dokumentów księgowych oraz wielkości zatrudnienia. Ceny zawierają usługi dodatkowe, takie jak sprawozdania GUS, wystawienie umów o pracę , rachunki do zleceń i umów o dzieło, wystawienie PIT-11 wraz z wysyłką do US, zaświadczenia dla pracowników, rozliczanie zwolnień lekarskich i wiele innych. Wystawiamy przelewy w formie elektronicznej, zgodne formatem importu w Państwa banku. Bardzo wygodne przy dużej ilości pracowników i oszczędza czas.

Nasz klient w cenie księgowości otrzymuje dostęp do wfirma.pl. Portal umożliwia wystawianie faktur z każdego miejsca na ziemi (oczywiście gdzie jest dostęp do Internetu), o każdej porze, za pomocą komputera, tabletu czy smartfona. Za niewielką opłatą można usługę rozszerzyć o prowadzenie magazynu, a nawet sklepu internetowego. Jest to bardzo korzystne i tanie rozwiązanie, które eliminuje koszty utrzymania serwerów danych, zakup drogich licencji na program i bazy danych, oraz zmniejsza koszt obsługi IT w firmie. Nie bez znaczenia jest tu także uzyskanie pełnej swobody i mobilności tego rozwiązania. Dodatkową korzyścią jest integracja z programem księgowy, daje to możliwość importu dokumentów. Zmniejszenie czasu poświęcanego na wprowadzenie dokumentów do systemu powoduje, że możemy zaoferować bardziej konkurencyjne ceny za obsługę.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Powyższe ceny nie zawierają podatku VAT.