799 399 792
info@marwika.pl
Włodarzewska 12/18, 02-384 Warszawa Ochota

cennik

Cennik usług biura rachunkowego

Zapaszmy do niezobowiązującego przesłania zapytania mailem, przez formularz, lub o telefon do biura rachunkowego, w celu wyceny konkretnej usługi rachunkowo księgowej i kadrowo płacowej.
Ceny jakie możemy zaproponować zaczynają się od:
  • prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt)  od 350 zł;
  • prowadzenie księgi przychodów i rozchodów  od 450 zł;
  • prowadzenie księgi rachunkowej (pełna księgowość) od 1100 zł;
  • naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie kadr 80 zł/os;
  • naliczanie wynagrodzeń (bez kadr), umowy cywilno-prawne 50 zł/os;
  • odbiór dokumentów od klienta w cenie ;
  • klient w cenie księgowości otrzymuje dostęp do portalu wfirma.pl

Mając na uwadze fakt, że każdy Klient biura rachunkowego ma inne potrzeby związane z usługami księgowymi i to, że specyfika prowadzonej działalności jest różna ceny ustalane są w indywidualnie w drodze negocjacji. Opłata generalnie uzależniona jest od ilości dokumentów księgowych i wielkości zatrudnienia.  Przedstawione wartości w cenniku są orientacyjne i stanowią  punkt wyjściowy do negocjacji. W cenę obsługi , są sługi dodatkowe, takie jak sprawozdania GUS, wystawienie umów o pracę , rachunki do zleceń i umów o dzieło, wystawienie PIT-11 wraz z wysyłką do US. Bez dodatkowych opłat wystawimy zaświadczenia dla pracowników, rozliczanie zwolnień lekarskich i wiele innych. Ponad to, wystawiamy przelewy w formie elektronicznej, zgodne formatem importu w Państwa banku. Bardzo wygodne przy dużej ilości pracowników, oszczędza czas.

Dodatkowe usługi zawarte w cenie

Nasz klient w cenie księgowości otrzymuje dostęp do wfirma.pl. Portal umożliwia wystawianie faktur z każdego miejsca (oczywiście gdzie jest dostęp do Internetu), o każdej porze, za pomocą komputera, tabletu czy smartphona. Za niewielką opłatą można usługę rozszerzyć o prowadzenie magazynu, a nawet sklepu internetowego. Dodatkowo wFirmie prowadzimy  także sprawy związane z rozliczenie ZUS właściciela  i sprawy kadrowo płacowe pracowników. Portal kumuluje i zastępuje większość narzędzi potrzebnych do prowadzenia spraw przedsiębiorstwa. W konsekwencji jest to bardzo korzystne i tanie rozwiązanie, które eliminuje zbędne koszty utrzymania serwerów danych, zakup drogich licencji na program i bazy danych, oraz zmniejsza koszt obsługi IT w firmie.

Ponadto, nie bez znaczenia jest tu także uzyskanie pełnej swobody i mobilności tego rozwiązania. Dodatkową korzyścią jest integracja z programem księgowy, daje to możliwość importu dokumentów. Zmniejszenie czasu poświęcanego na wprowadzenie dokumentów do systemu powoduje, że możemy zaoferować bardziej konkurencyjne ceny za obsługę. Dlatego też staramy się wprowadzać rozwiązania umożliwiając przeniesienie danych bezpośrednio do naszych programów księgowych z programów naszych klientów. Jeżeli jest to możliwe proponujemy wszelkiego rodzaju konwertery i inne sposoby zaimportowania danych.

Przedstawiona oferta cenowa, cennik usług ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Powyższe ceny nie zawierają podatku VAT.